Участь ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» в заходах Форуму «Мелітополь інтеркультурний: джерела та горизонти діалогу»

У рамках співпраці педагогічного колективу ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» з Центром соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького у проекті «Формування готовності учнів загальноосвітніх навчальних закладів до міжкультурної комунікації» було заплановано взяти участь у проведенні заходів Форуму «Мелітополь інтеркультурний: джерела та горизонти діалогу».

Робота Форуму розпочалась 22 вересня 2016 року на базі МДПУ з Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні засади формування міжкультурної свідомості учня як потреба та необхідність». За підсумками роботи конференції видано збірку есе «Культурне розмаїття Приазов’я й міжкультурна комунікація», де надруковано есе «Різноманітність – ресурс для розвитку» з описом досвіду інтеграції учнів та педагогічного колективу училища до соціально-культурного та освітнього простору громади міста.

23 вересня 2016 року учні з професій «Перукар (перукар-модельєр)» та «Живописець» взяли активну участь у проведенні інтеркультурних етюдів «Ми різні – й в цьому наше багатство. Ми разом – й в цьому наша сила» на Агробіологічному комплексі МДПУ. Учасниками підготовлених нашими учнями майстер-класів стали учні загальноосвітніх шкіл міста та району, позашкільних навчальних закладів та студенти МДПУ і гості Форуму з інших міст України.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»