Участь ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» в роботі круглого столу із розгляду міжнародних гуманітарних стандартів

В рамках партнерства Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» та міжнародної організації Save the Children 31 березня 2016 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл на тему: «Підвищення якості надання соціально-психологічної допомоги дітям та відпрацювання системи перенаправлень для вимушено переселених осіб, які потребують допомоги в кризовій ситуації».

До участі у круглому столі було запрошено науковців, громадських діячів, представників органів державної влади, державних установ, які працюють з внутрішньо переміщеними особами. Від ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» в роботі круглого столу взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Іванова Н.А.

У рамках круглого столу було розглянуто такі питання: міжнародне та національне законодавство з питань захисту прав дітей та охорони дитинства; міжнародні гуманітарні стандарти із захисту дітей, які опинилися у кризовій ситуації; перша психологічна допомога дітям у кризових та надзвичайних ситуаціях; відпрацювання системи перенаправлень для вимушено переселених осіб, які потребують допомоги в кризовій ситуації; робота системи органів державної влади та місцевого самоврядування, відповідальних за захист прав дитини.

Учасники круглого столу домовилися про розробку спільного бачення щодо вирішення поставлених питань шляхом налагодження міжсекторної співпраці та створення конкретних невеликих проектів, що можливо здійснити у взаємодії всіх зацікавлених сторін.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»