У Запорізький області відбулося засідання школи молодих заступників директора з виховної роботи та соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів

8 жовтня 2015 року на базі ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» проведено засідання школи молодих заступників директора з виховної роботи та соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Форми і методи виховної роботи у професійно-технічних навчальних закладах. Організація роботи гуртків, клубів та секцій».

Відкрила засідання школи Грищенко Н.П., методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Директор ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Цвєтков В.П. познайомив присутніх з перспективами розвитку навчального закладу в сучасно-економічних умовах.

Питання нормативно-правового забезпечення виховної роботи та позаурочної зайнятості учнів ПТНЗ висвітлила Грищенко Н.П., методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Презентацію «Формування позитивного ставлення учнівської молоді до здорового способу життя» представила Шкроботько О.О., методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Практичний психолог ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Вікторов І.В розповів про діяльність та можливості психологічної служби професійно-технічного навчального закладу та провів тестування з питань креативності учасників семінару. Про індивідуальний підхід до обдарованих та схильних до правопорушень учнів під час гурткової роботи доповіла керівник гуртка «Народні джерела» ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Мелах Ц.В.

Голова методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Тарасенко С.Л. розповіла про роль методичних комісій класних керівників у формуванні впевненої, самостійної, творчої особистості учнів. Презентацію «Форми і методи художнього творчого розвитку учнів професійно-технічних навчальних закладав» представила методист ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Гурська Т.В.

Заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Білоіван Н.А. познайомила присутніх з методичною літературою з виховної роботи та позаурочної зайнятості, а також представила творчі роботи учнів з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.