У Запорізькій області відбулося засідання школи лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навальних закладів

20 травня 2015 року на базі ДНЗ «Токмацький професійний ліцей» проведено засідання школи лідерів учнівського самоврядування та семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Відкрили засідання начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та інноваційної діяльності управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Прийменко Г.В. та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Н.П.

Директор ДНЗ «Токмацький професійний ліцей» Морозкін В.В. познайомив присутніх із навчальним закладом, перспективами його розвитку у сучасних умовах.

Керівник гуртка Рогова Т.М. та агітбригада «Ліцедії» навчального закладу представили глядачам свою концертну програму «Ми за здоровий спосіб життя».

Голова учнівського самоврядування Карасов Віталій представив присутнім виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Наші таланти тобі, Україно» та музей історії навчального закладу.

Практичний психолог Равінська Ю.О. та соціальний педагог Домаєва І.М. ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» провели для лідерів тренінг «Формування лідерських навичок учнівської молоді».

Молоді лідери обмінялись досвідом діяльності з організації волонтерського руху, допомоги воїнам АТО, переселенцям з Луганської та Донецької областей.

Заступники директорів з виховної роботи розглянули питання організації відпочинку, оздоровлення та зайнятості учнів влітку 2015 року.

Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Шкроботько О.О. представила педагогам методичні рекомендації щодо роботи з учнями ПТНЗ та їх батьками у конфліктний та постконфліктний період.

Заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Токмацький професійний ліцей» Процишина О.С. ознайомила своїх колег з досвідом організації діяльності учнів самоврядування у навчальному закладі.

Наприкінці зустрічі лідери отримали сертифікат «Учасника школи лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області».