У Запорізькій області проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

02 березня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Конкурс організовано за підтримки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Конкурс проводився у 2 тури: теоретичний і практичний.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Електротехніка», «Охорона праці».

Практичний тур відповідав вимогам 4 кваліфікаційного розряду та передбачав виконання наступного завдання: на підготовленому макеті пускової апаратури трифазного електродвигуна з короткозамкненим ротором виконати монтаж реверсивної електросхеми. Креслення і перелік елементів електросхеми додавався.

Конкурс оцінювало компетентне журі, до складу якого в тому числі увійшли Паржницький Олександр Вікторович, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, заступник голови журі; Яновська Людмила Олександрівна, методист науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (за згодою); Тимченко Наталія Іванівна, методист НМЦПТО у Запорізькій області; Шрамко Олексій Олексійович, інженер-електрик ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (за згодою).

По завершенню конкурсних завдань журі підвело підсумки, за результатами яких і були визначені переможці та призери II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Переможцями конкурсу стали:
І місце – Владислав Сіняков, учень ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», ІІ місце – Олександр Нагорний, учень ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», ІІІ місце – Дмитро Профатило, учень ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей».

Призери нагороджені дипломами та цінними подарунками.