У Запорізькій області проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник»

17 березня 2016 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник».

Конкурс організовано за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Були присутні почесні гості: Анатолій Пустоваров, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, та Андрій Чернишков, представник ТОВ «Запоріжелектрод».

Конкурс проводився у 2 тури: теоретичний і практичний.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань
з предметів: «Обладнання та технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Електротехніка».

Практичний тур відповідав вимогам 4 кваліфікаційного розряду і передбачав два завдання:
– зборка та ручне дугове зварювання посудини (працюючої під тиском, товщина металу 3 мм) на постійному струмі (1 година 30 хвилин);
– зборка та газове зварювання неповоротних стиків з товщиною стінки 3 мм у вертикальному та горизонтальному положенні (1 година).

Конкурс оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли Віктор Захарчук, заступник директора Департаменту-начальник управління загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Світлана Ципріанова заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Людмила Яновська, методист інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради; Наталія Тимченко, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Яна Терещенко, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Євген Календо, головний зварник ТОВ «ЗТМК»; Віталій Єфименко, керівник проекту ТОВ «Триада сварка»; представник оргкомітету Галина Прийменко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

По завершенні конкурсних завдань журі підвело підсумки, за результатами яких і були визначені переможці та призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Денис Павлов, учень ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище»;
ІІ місце – Ігор Чернишов, учень ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»;
ІІ місце – Олексій Вешняков, учень ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти».

Призери були нагородженні дипломами та цінними подарунками.