У Запорізькій області пройшов соціальний захід «Фестиваль сім`ї» з нагоди відзначення Дня захисту дітей

05 червня 2016 року в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» м. Запоріжжя пройшов соціальний захід – свято «Фестиваль сім`ї» з нагоди відзначення Дня захисту дітей, який проводиться щороку в першу неділю червня.

«Фестиваль сім`ї » – це один з наймасовіших загальноміських заходів, який засновано у 2012 році. Це свято стало найулюбленішим для сімей Запоріжжя, бо направлене на об‘єднання родин з дітьми навколо вічних цінностей – міцної сім`ї.

Організаторами «Фестивалю сім`ї» виступили: Запорізька молодіжна рада, Міський центр допомоги, Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області, колективи загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

На святі були присутні: генеральний консул Німеччини Вольфґанґ Мьоссінґер; уповноважений Президента України з прав дитини Адміністрації Президента України Кулеба Микола Миколайович; губернатор Запорізької області Бриль Костянтин Іванович; голова обласної ради Самардак Григорій Вікторович; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров Анатолій Іванович; директор Департаменту освіти і науки ОДА Озерова Тетяна Ярославівна; головний спеціаліст Департаменту освіти і науки ОДА Прийменко Галина Володимирівна, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Ципріанова Світлана Георгіївна.

У цьому році в рамках проекту «Фестиваль сім‘ї» проводились: конкурс малюнків дітей «Щаслива родина – міцна країна»; виставка професій; інформаційно-профорієнтаційні; спортивні та ігрові заходи; виступи колективів художньої самодіяльності дитячих та юнацьких колективів.

Учні професійно-технічних навчальних закладів представили майстер-класи з професій: «Декоратор вітрин», «Живописець», «Флорист», «Кухар», «Кухар-кондитер», «Перукар-модельєр», «Манікюрник», «Квітникар», а також концертні номери лауреатів конкурсів художньої самодіяльності.

Святковий настрій дітям та їх батькам подарували свої кращі виступи: «Народний художній колектив», театр моди «Стиль» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» та театр моди «Мікс» ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу».

Відео з параду