У ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей» відбувся захист дипломних робіт

Підійшов до логічного завершення навчальний рік у ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей». Підсумком наполегливої та сумлінної праці учнів став захист дипломних робіт з наступних професій: «Машиніст крана металургійного виробництва; cлюсар-ремонтник», «Прокатник гарячого металу; слюсар-ремонтник», «Контролер у виробництві чорних металів; лаборант хімічного аналізу». Диплом навчального закладу –це важливий квиток у майбутнє, тому цей етап став хвилюючим для всіх випускників.

30 червня 2015 року учні захищали дипломи, і вже сьогодні, на них чекають їх перші робочі місця на металургійних підприємствах міста.

Учні отримали об`єктивні оцінки та схвалення Державною кваліфікаційною комісією, до складу якої увійшли: провідні спеціалісти металургійних підприємств, на яких учні проходили виробничу практику та будуть працевлаштовані. Члени комісії позитивно оцінили якість підготовки кваліфікованих робітників та побажали подальшого розвитку і плідної роботи у майбутньому. Вони наголосили, що будь-яка професія завжди вимагатиме вичерпних і актуальних знань та навичок. Відповіді багатьох учнів були оцінені на високому рівні.

Час навчання у ліцеї – це завжди період випробувань, викликів і нових можливостей. Для більшості випускників – це час професійного зростання, здобутку нових знань і навичок у професійній сфері, примноження їх талантів та особистого розвитку.

Хотілося б подякувати кожному за небайдужість до навчання, а також побажати завзяття та невичерпної енергії, які допоможуть відкрити нові горизонти!

Ярослава Жуковська,
студентка ЗНУ