У ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» пройшов захід, присвячений Дню сім`ї

При територіальних центрах соціального обслуговування міста Запоріжжя працюють районні відділення соціально-побутової адаптації інвалідів, які відвідують багато молодих непрацездатних інвалідів. За станом здоров’я вони не можуть продовжувати навчання та працевлаштуватися. Більшість з них живуть у малозабезпечених сім’ях, деякі – одинокі. Для покращення життя цих людей, розширення їх можливостей спілкування у суспільстві, розкриття талантів 20 травня 2015 року Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування спільно з Комунарським відділенням соціально-побутової адаптації інвалідів та Державним навчальним закладом «Запорізький професійний ліцей сервісу» в актовій залі навчального закладу організували та провели святковий концерт «Сім’я – це головне в житті», присвячений Дню сім’ї.

На свято були запрошені молоді люди з особливими потребами усіх районів міста, учні та працівники ліцею.

У ліцеї для гостей та учасників святкового заходу учні та педагогічні працівники організували виставку професійної творчості учнів.

Солістки ліцею Гулієва Лалі, Ферчук Кристина, Театр моди та зачіски «Мікс», студенти Запорізького національного університету факультету соціології та психології, працівники, вихованці Комунарського, Хортицького, Орджонікідзевського, Жовтневого районних відділень та їх батьки взяли участь у святковому концерті.

Учні ліцею були дуже вражені акторськими здібностями молодих людей з особливими потребами. Як лейтмотив усіх художніх номерів прозвучав вірш «Мы такие же, как все» у виконанні підопічного Комунарського відділення Максима Привалова. Тематика художніх виступів була різноманітною: музикально-поетична композиція «Дивна квітка», танцювальні мініатюри «Весеняя капель», «Вальс», «Історія любові», казкова міні-вистава «Попелюшка». Лауреат Всеукраинских конкурсів серед людей з особливими потребами Ігор Стріжко виконав пісню «Вы уезжаете», а Петелін Дмитро для усіх присутніх виконав пісню «Україна» мовою жестів.

Ритченко А.В.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Запорізький ПЛС»