У ДНЗ «Запорізьке ВПУ сфери послуг» відбувся захід «У пошуках справжнього кохання

У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» з вересня 2014 року проходить курс лекцій «Відродження», спрямований на соціально-моральне виховання молоді.

18 листопада 2014 року відбулося заняття за темою: «У пошуках справжнього кохання». Тематика є актуальною для підлітків, оскільки вони тільки роблять перші кроки в доросле життя. Стосунки з особою протилежної статі – досить часто найперша проблема, яка постає перед ними.

Лектор − Крикун Тетяна Олександрівна, співробітник загально просвітницького благодійного фонду «Міжнародне партнерство» розповіла про кохання у всіх його виявах: сім’я, друзі, шлюб. Лектор наводила приклади, як часто в юному віці плутаються поняття «кохання» і «захоплення», «кохання» і «статеві стосунки». Вона розповідала учням конкретні ситуації і можливі наслідки.

Тетяна Олександрівна доводила учням, що кохання – це духовна якість, яка повинна роботи людину кращою, підносити. Якщо відбувається не так, треба продумати можливі помилки.

Під час занять Тетяна Олександрівна вдало вела діалог з аудиторією, вона тактовно задавала питання, допомагаючи учням розкритися, запитати про те, що вони не можуть за певних причин обговорити з батьками. Лектор нічого категорично не стверджувала, даючи можливість учням самим зробити висновки на основі почутого та власного досвіду.

Такі заняття допомагають підліткам знайти відповіді на питання, які наразі постають перед ними, навчають правильно визначати різні почуття та проектують відповідні варіанти дій.

Кінцевим акордом заняття був перегляд відео про жертовну любов як найвище людське почуття. Матеріал настільки вдало був підібраний, що у більшості учнів на очах з’явилися сльози.