У ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» відбулось тренінгове заняття «Сім’я – простір без насильства»

24 листопада 2014 року в ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» фахівець міського центру сім’ї, дітей та молоді Вікторія Москаленко провела тренінгове заняття на тему «Сім’я – простір без насильства» для учнів першого курсу, які навчаються за професіями «Живописець» та «Слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (електромеханіка)».

Це заняття відкрило цикл заходів у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» не перший рік співпрацює з фахівцями Центру, тому учні завжди з радістю приходять на такі зустрічі.

Під час проведення заходу вони отримали інформацію про те, що таке «насильство», які види насильства можуть зустрічатися в житті підлітка, навчилися розпізнавати і розуміти наслідки різних форм насильства як для жертв, так і для кривдників.

Заняття пройшло з використанням інтерактивних вправ, в ході яких учні вчилися висловлювати свою думку, не боятися бути відвертими, відстоювати свою позицію. Найактивніші учасники заняття отримали в подарунок тематичні браслети «Я – проти насильства» та буклети «Вчимося регулювати емоційну напругу».