Тиждень з професії «Перукар» в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

З 26 по 30 жовтня 2015 року в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» відбувалися заходи Тижня з професії «Перукар».

Розпочалися заходи Тижня вікториною «Битва знатоків» серед учнів І курсу. Переможцями у знаннях з історії перукарської справи виявилися: І місце – Сурядна Оксана, ІІ місце – Бекірова Сусана, ІІІ місце – Роткіна Крістіна.

У вівторок 27 жовтня для учнів ІІІ курсу представники компанії «АСМЕ» провели семінар з колористики «Сучасний блонд», а також цього дня учні ІІ курсу захищали курсові роботи з кваліфікаційного рівня «Перукар». Захист показав, що всі учні відповідально підійшли до роботи, 7 учениць захистили свої роботи на високому рівні, 17 – на достатньому і лише 2 – на середньому рівні.

В середу 28 жовтня учениці ІІІ курсу стали учасниками конкурсу професійної майстерності на тему: «Вечірня зачіска на довгому волоссі». При оцінюванні робіт учениць враховувались: зовнішній вигляд учасника (відповідність спецодягу та взуття нормам санітарії та гігієни, охайність); організація робочого місця; технічність виконання; відповідність зачіски до сучасних тенденцій моди; цілісність образу; чистота виконання; складність виконання зачіски; оригінальність ідеї; дотримання норми часу на виконання зачіски; дотримання правил охорони праці. За підсумками конкурсу І місце отримав образ Логвінченко Катерини, ІІ місце – Порванова Ніна, ІІІ місце – Гайипова Тетяна.

В четвер всі охочі учні та викладачі мали змогу стати учасниками майстер-класу від учениць ІІ курсу «Довга коса – дівоча краса». Багато чарівних образів було створено цього дня Суворовою Тетяною, Крижко Анастасією, Костинською Антоніною.

Завершився тиждень конкурсом стінгазет «Світ краси», де І місце зайняла учениця ІІІ курсу Гайипова Тетяна, ІІ місце – учениця І курсу Олійник Олена, ІІІ місце – учениця ІІ курсу Ібраїмова Ельвіна.

Заходи Тижня ще раз довели, що професія «Перукар» – це, в першу чергу, творчість, бо майстри які підходять до своєї справи з інтересом та любов’ю, сприймають клієнта, як чистий аркуш паперу, на якому треба написати картину.

Буцька О.В.,

викладач спецдисциплін перукарської справи

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»