Тиждень професійної майстерності

з 02 по 06 листопада 2015 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» був проведений тиждень професійної майстерності серед груп професій адміністративно-економічного напряму.

У тижні брали участь викладачі і майстри виробничого навчання адміністративно-економічного відділення, а також учні І і ІІ курсу.

Серед запланованих заходів були наступні:
1. Конкурс стіннівок.
2. Олімпіада з бухгалтерського обліку.
3. Конкурс презентацій за професією «Адміністратор».
4. Конкурс професійної майстерності «Кращий за професією контролер-касир».
5.Аудіовізуальне представлення професій адміністративно-економічного напряму (куточок професій).
6. Олімпіади: Кращий за професією «Контролер-касир», «Агент з постачання».
7. Економічна гра «Заробити на життя».
8. Конкурс практичних розробок з професії «Контролер-каси».
9.Підведення підсумків тижня професійної майстерності серед учнів з професій адміністративно-економічного напряму. Визначення переможців.

Слід відзначити оригінальне оформлення стіннівок, де групи продемонстрували обізнаність у обов’язках, пов’язаних з майбутньою професією.

Учасники конкурсів та олімпіад продемонстрували високий рівень знань і виявили не тільки фахову підготовку, але й кмітливість при виконанні конкурсних завдань. Слід відзначити, що навіть ті учні, які мали посередні результати у вивченні економічних дисциплін, проникли атмосферою суперництва і з захопленням брали участь у конкурсах і олімпіадах і, навіть, отримали непогані результати.

Викладачі і майстри виробничого навчання, які проводили заходи, відмітили не тільки якісну підготовку учнів, а й неабиякий ентузіазм учасників при проведенні цих заходів.

За результатами конкурсів були визначені переможці.

Конкурс презентацій на управлінську тематику був проведений майстром виробничого навчання Копилець Ю.Ю. Слід зазначити, що учні повною мірою володіють комп’ютерною, мультимедійною та офісною технікою, яку вони використовували для підготовки конкурсних завдань, вміють впевнено викладати доповідь і доносити її сутність до аудиторії, чітко розуміють завдання презентації та виконують вимоги до оформлення презентації в програмі PowerPoint. Презентації були змістовні, цікаві, був помітний творчий підхід учнів до поставленого завдання. Переможцями в цій категорії були визначені:
1 місце – Гудзь Валентина, Леонова Катерина, Чумак Сергій.
2 місце – Бережна Ганна, Іванець Ігор, Якименко Анастасія.
3 місце – Карякін Олександр, Богдан Ольга.

Також майстром з виробничого навчання Сєргєєвою О.А. для учнів з професії «Контролер-касир» був проведений конкурс професійної майстерності. Групу поділили на дві команди, які за бажанням конкурсантів назвали «Евріка» та «Вища ліга». В цьому конкурсі учні показали обізнаність в роботі з касовими апаратами та обслуговуванні покупців. Команди поділили між собою перше місце.

Олімпіада «Кращий за професії «Агент з постачання» показала достатньо високий рівень знань учнів у галузі торгівлі. За результатами цього конкурсу:
1 місце – Хлепітько Анна.
2 місце – Ступко Влад.
3 місце – Мердич Марина.

Ці заходи провела викладач з предметів професійно-теоретичної підготовки Стрілець Н.В.
Переможцями олімпіади «Кращий за професією «Контролер-касир» стали:
1 місце – Годун Кристина.
2 місце – Куляс Яна.

Зацікавленість учнів викликала економічна гра «Заробити на життя», яку провела викладач Паржницька Д.П. Вони змогли продемонструвати, інколи, навіть, нестандартний підхід до вирішення фінансових проблем.

Також були визначені переможці по всім категоріям в конкурсі практичних розробок з професії «Контролер-касир».

Завершився тиждень урочистим нагородженням грамотами переможців конкурсів та олімпіад.

Стрілець Н.В.,
викладач ДНЗ «Запорізьке ВПУ»