Тиждень професійної майстерності у ДНЗ «Молочанський професійний аграрний ліцей»

З метою підвищення рівня професійної майстерності робітничих кадрів з 04 по 08 квітня 2016 року в Державному навчальному закладі «Молочанський професійний аграрний ліцей» проводився Тиждень з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва». Цей тиждень був насичений заходами, розробленими головою методичної комісії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» Кротенком О.В. та викладачем спецдисциплін Ткаченком О.В.

Відкриття тижня розпочалося конкурсом стіннівок на сільськогосподарську тематику. Наступного дня проведено конкурс професійної майстерності з теоретичної частини, де учні показали свої знання, набуті в стінах нашого ліцею. Екватором тижня стала виставка макетів сільськогосподарської техніки, яку зробили учні, що займаються у гуртку «Юний механізатор».

У випускній групі 24Ф, що навчаються тільки один рік, провели конкурс професійної майстерності, який підготував майстер виробничого навчання Євтушенко В.В. Учасники конкурсу відповідально поставились до виконання теоретичної та практичної частин конкурсу. Майбутні механізатори фермерських господарств показали свої вміння та навички під час комплектування посівного агрегату, регулюванні та підготовки його до роботи. Кращими учнями виявились Барановський Андрій, Стрюк Віталій, Калєтнік Владислав та Целич Михайло.

Майстром виробничого навчання випускної групи 95 Марченком В.В., що навчалася три роки, проведено конкурс професійної майстерності, завданням якого було комплектування, регулювання та підготовка до роботи пахотного агрегату. Чікінін Денис, Фененко Владислав, Іванюк Олександр, Морозовський Владислав є найкращими учнями, які покращили свої результати за період навчання. Ці учні у майбутньому можуть з честю представляти ліцей в різних господарствах за обраною професією.

Журі на чолі зі старшим майстром Свищом В.В. підвели підсумки конкурсу та визначили переможців:
І місце посів Чікінін Денис;
ІІ місце – Фененко Владислав;
ІІІ місце – Іванюк Олександр.

Тиждень профмайстерності показав, що учні бажають стати кваліфікованими робітниками сільськогосподарського виробництва!

Олександр Кротенко,
викладач спецдисциплін
ДНЗ «Молочанський ПАЛ»