Тиждень права в ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей»

Права людини в сучасному світі – це не просто актуальна тема для дискусій, це проблема, вирішення якої знаходиться в центрі практичної діяльності міжнародного співтовариства.

В рамках Всеукраїнського тижня права, який проходив з 08 по 13 грудня 2014 року в ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей» відбулись різноманітні заходи: всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; виховні години, присвячені правовій тематиці; зустріч з працівником Приморського РВ ГУМВС України в Запорізькій області майором Хаджийським В.В.; круглий стіл з працівниками юстиції; книжкова виставка та презентація видань про права людини та іншої літератури правового змісту; конкурс учнівських творчих робіт з правознавства учнів I курсів та груп ТУ.

За результатами конкурсу були визначені переможці:

І місце зайняла робота учня І курсу Шопова Леоніда на тему: «Ми маємо право – говорить закон!». Робота була присвячена правам дітей, розвитку особистості в Україні;

ІІ місце – робота Федоряка Ростислава «Загальна Декларація прав людини», виконана в формі презентації.

ІІІ місце – робота Шопова Віталія на тему «Основні права, свободи та обов’язки громадян України та їх дотримання в сучасному житті».

Кожна людина повинна знати свої права, набути навичок ненасильницького врегулювання конфліктів, поваги один до одного, розуміння, можливості й потреби у співпраці.

Цьому присвячений розділ з курсу «Правознавство», де висвітлені питання щодо прав і свобод людини. Під час занять учні розв’язують пізнавальні завдання,  адже проблеми реалізації та захисту прав людини є типовими для всіх держав, що визнають людські права, як свій обов’язок.