Тиждень історії в ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»

З 20 по 24 квітня 2015 року в ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» викладач Натахіна Інна Олександрівна провела тиждень історії під назвою «Героїчні сторінки історії». Для проведення заходу було залучено багато учнів, які проявили неабиякий інтерес до різноманітних конкурсів, презентацій та рефератів на тему «Найвизначніша особистість в історії»; конкурсу стінгазет «Запорізька Січ – колиска козацтва», вікторини «Чи знаєш ти історію українського козацтва?». Найактивнішими виявились учні груп № 63 та 64.

Міцні знання з історії продемонстрували учні в ході проведення круглого столу-дискусії «Політичні диктатори ХХ століття», жваво обговорювали факти із життя та діяльності таких особистостей, як А.Гітлер, Й.Сталін та Б.Муссоліні. Юні історики обмінювались маловідомою інформацією з особистого життя політиків, дискутували з приводу їхніх дій та агресивних вчинків по відношенню до слов’янського та західноєвропейського населення; порівнювали методи, якими вони діяли, визначали їх вплив на подальший хід історії.

Успішно, цікаво й змістовно проведено вікторину «Чи знаєш ти історію українського козацтва?». Учні мали нагоду показати свій рівень знань з історії козацтва, рідного краю, українських традицій. Вікторину проведено серед двох груп перших курсів – гр.№14 та гр.№64. Перемогу отримали учні групи №14. Вітаємо!

Завершився тиждень історії написанням олімпіади зі всесвітньої історії. Найкращий результат продемонстрував Федоров Ярослав – учень групи №53.

Так тримати!

Мелах Ц.В.,
викладач української мови та літератури
ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»