Тиждень будівельних професій

З 26 листопада 2015 року по 04 грудня 2015 року в ДНЗ «Запорізький професійний будівельний ліцей» було проведено тиждень будівельних професій.

Мета проведення заходу – це формування та поглиблення знань з професійної підготовки; формування вмінь по застосуванню теоретичних вмінь під час поставлених задач; розвиток загальних та формування професійних компетенцій; розвиток творчої ініціативи; популяризація будівельних професій.

Для кожної професії необхідні такі якості, як відповідальність, цілеспрямованість, гідність, а найголовніше – це щира любов до обраної професії. Вивчення будівельних дисциплін є фундаментом підготовки досвідченого спеціаліста.

Відкриття тижня будівельних дисциплін розпочав викладач І категорії Тимохін Валентин Миколайович. Він провів навчальну пізнавальну гру на тему: «Я поважаю свою професію».

Майстри в/н Синицька Світлана Валентинівна та Журавель Єлизавета Олександрівна провели майстер-клас з учнями ІІ курсу з виготовлення декору з пластикового посуду. Були зроблені настінний світильник-бра, віяло та дзеркало.

Майстер в/н Дудченко Тетяна Євгенівна провела позакласний захід зі зварювання пінопропіленових труб.

Викладач спецдисциплін Шамрай Світлана Володимирівна на відкритому засіданні гуртка творчості продемонструвала предмети інтер’єру, виготовлені руками учнів у стилі Нand Made.

На позакласному заході, проведеному майстром в/н Лисенком Едуардом Степановичем, учні І курсу за професією «Столяр будівельний» виготовили вироби з дерева.

Майстер в/н Риженко Юрій Миколайоіич разом з учнем Тимченко Сергієм проведели майстер-клас з виготовлення кухонного приладдя із залишків гіпсокартону та їх фактурне опорядження з пофарбуванням лакофарбовими матеріалами торгової марки «Smile». На цьому заході була присутня методист Науково-методичного центру ПТО у Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна.

Свої знання та вміння продемонстрували учні на вікторині «Ерудит», яку підготувала майстер в/н Хотинюк Ніна Петрівна.

Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість та отримати безліч позитивних емоцій.

Наливайко К.М.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький ПБЛ»