Тиждень безпеки життєдіяльності

З 24.10.2016р. по 28.10.2016р. в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» проводився Тиждень безпеки життєдіяльності.

24 жовтня інженер з охорони праці Василенко В.І. провела класну годину на тему: «Правила поведінки при виявленні маловідомих предметів». Ця тема є актуальною в наш час.

25 жовтня творчі, найбільш художньо-обдаровані учні прийняли участь у конкурсі плакатів і листівок «Твоє життя – у твоїх руках», який був присвячений профілактиці нещасних випадків в побуті, дотриманню правил електробезпеки, пожежної безпеки, безпеці на дорогах, здоровому способу життя.
Переможцями цього конкурсу стали:
1 місце – Кучер К., Белоцерковець К.;
2 місце – Агошков І., Шумун В.,Рудакова К.;
3 місце – Лук’яненко А., Зинькович Я.

26 жовтня медсестра училища Пачева І.А. провела профілактичну бесіду з учнями на тему: «Я обираю здоров’я», яка була присвячена проблемам здорового способу життя серед учнів, попередженню куріння, вживання алкогольних напоїв, популяризації спорту та фізичних навантажень.

27 жовтня викладач охорони праці Антіфєєва І.В. підготувала і провела цікавий конкурс на кращого знавця з безпеки життєдіяльності. Учні відповідали на запитання з правил поведінки в екстремальних ситуаціях, надання долікарської допомоги при нещасних випадках, аналізували конкретні життєві ситуації, відгадували загадки.
Переможцями вікторини стали:
1місце – Палій Є. та Ліхачов С.;
2 місце – Селюкова Н. та Шумун В.;
3 місце – Кучер К. та Коломієць О.

28 жовтня були підведені підсумки Тижня і нагороджені переможці змагань.

Антіфєєва І.В.
викладач охорони праці
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»