Тиждень безпеки у ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей»

З метою підвищення організованості та якості проведення тренувань з питань цивільного захисту, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людини в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій 18 квітня 2016 року в ліцеї розпочався Тиждень безпеки.

Заходи проводяться в рамках занять з практичної перевірки рівня знань та навичок, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій. Під час проведення Дня цивільного захисту відпрацьовувались правила поводження у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, вихід з приміщення навчального закладу відповідно до планів евакуації, пересування територією та проходження до протирадіаційного укриття.

Змістовною та корисною виявилася зустріч учнів навчального закладу з лейтенантом служби цивільного захисту Кульчицьким Ігорем Анатолійовичем, який мав на меті ознайомити з основними причинами виникнення пожеж, недотриманням правил пожежної безпеки, застерігав про правила поведінки з невідомими вибуховими пристроями та поведінку у разі виявлення боєприпасів.

Тиждень триває, попереду екскурсія до пожежно-рятувальної служби ДСНС, заходи до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Циганов І.В.,
інженер з охорони праці
ДНЗ «Чубарівський ПАЛ»