Творити добро

Напередодні чарівних свят Святого Миколая, Нового року та Різдва Христова, в кожного з нас пробуджується особливий настрій очікування чогось незвичного, дивовижного, доброго. Цей настрій родом з дитинства. Ще маленькими ми звикли о цій порі отримувати дарунки, солодощі, зустрічі з казковими героями. А коли стали дорослими, зрозуміли, що всі ці дива творили не чарівники, а наші батьки, близькі та просто талановиті і добрі люди.

Ось і для учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» настала пора дорослішання і розуміння таких простих людських істин, як потреба творити добро власноруч, якщо хочеш, щоб воно прийшло в твоє життя.

Учнями з професії будівельного напрямку училища, під керівництвом майстра в/н Чебикіної А.У., були виконані комплексні роботи по оздобленню виставкового залу Запорізької організації Національної спілки художників України.

Наше училище має давні традиції співпраці з цією професійною мистецькою спілкою. Викладачі, майстри в/н, учні і випускники професій художнього напрямку ДНЗ «Запорізьке ВПУ» мають багатогранні відносини з цим осередком художнього мистецтва в нашому місті, області. І ось тепер, до цієї діяльності, зі своєю благодійною акцією долучились і представники будівельних професій ДНЗ «Запорізьке ВПУ». Активну участь в ремонтних роботах брали учні училища Кумчик Євдокія, Нікітенко Олег, Бєліков Віталій та багато інших.

Гордість за результати власної праці, розуміння, що долучилися до доброї справи, що власними руками створили атмосферу особливого настрою напередодні зимових свят для художників нашого міста, відвідувачів галереї, віднині будуть супроводжувати наших учнів, – майбутніх малярів, штукатурів, лицювальників-плиточників. Добро, створене власноруч, дає їм впевненість у важливості самої мирної професії на Землі, вселяє віру у те, що все буде добре у кожного з нас.

Якщо творити добро власними руками, воно повертається сторицею.

Кулинич О.А.,
методист
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»