The contest «Whose booklet is the best»

В ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» триває Тиждень предметів гуманітарного циклу.

08 листопада 2017 року відбувся конкурс «Чий буклет найкращий» за номінацією «Мій рідний навчальний заклад» для всіх бажаючих, люблячих свій навчальний заклад та знаючих іноземну (англійську) мову.

Головна мета конкурсу – збільшення інтересу учнів до навчання через творчі та креативні завдання, використання елементів технології критичного мислення, розвиток позитивного ставлення учнів до свого навчального закладу, прийняття активної участі у ставленні іміджу навчального закладу, виховання почуття патріотів свого міста і, звісно, перевірка знань учнів з іноземної (англійської) мови.

Завдання конкурсу – створити буклет за допомогою Microsoft Publisher. Таке завдання було вигадано з багатьох причин, але найголовніша з них, це побачити, що для молоді є головним у виборі майбутньої професії, що викликає зацікавленість серед представників IT-покоління.

В конкурсі брали участь молодші спеціалісти за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Треба відзначити, що завдання вимагало від учнів переосмислити своє відношення до навчання, до освіти в цілому, перетворило їх на співучасників навчально-виховного процесу поряд з викладачем. Відрадно те, що учні відгукнулись на можливість організації та участі у конкурсі такого типу і це тільки початок їх творчого, професійного зростання, становлення їх повноправності, конкурентоздатності у соціальному середовищі.

Буклети, що були створені учнями – це рекламний матеріал, який є одним із заходів профорієнтаційної роботи і може бути використаний під час вступної компанії.

Переможці будуть визначені та нагороджені на підсумках Тижня.

Аратова В.П.,
викладач іноземної мови
ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»