Свято у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»

25 червня 2015 року пролунав останній дзвоник для випускників ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту». 180 учнів отримали путівку в життя. Для них це свято особливе. Це – прощання з дитинством і початок дорослого самостійного життя.

На святі прозвучали щирі слова вітання від наставників та гостей. Наших учнів прийшли привітати представник Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Прийменко Г. В., методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Нідерман Н. К., представники підприємств міста Запоріжжя: ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод», ВАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Запорізький титано-магнівий комбінат», ПАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запоріжкокс», ДП «Придніпровська залізниця» ВСП «Запорізьке моторвагонне депо», ДП «Придніпровська залізниця» ВСП «Пасажирське вагонне депо Запоріжжя 1».

Приємно, що під час проходження виробничої практики роботодавці допомагають нашим учням стати справжніми професіоналами. Та особливо приємно, що вони цінують працю кожного ліцеїста. Головний інженер ВАТ «Запоріжсталь» Буряк В.В. висловив подяку педагогічному колективу ліцею та учням, які проходили практику на підприємстві, і нагородив грамотами випускників групи №511 Погляда В., Вовка В., викладача спецдисциплін Явленського Ю.П. та майстра в/н Щурова В.К. за вагомий внесок у підготовку робітничих кадрів.

Багато теплих слів було сказано кожним присутнім. Та особливо теплими для випускників стали слова директора ліцею Трипака В.В.

Василь Васильович урочисто вручив дипломи з відзнакою 28 випускникам і від імені всіх викладачів та майстрів виробничого навчання побажав «щасливого плавання на хвилях життя».

Дорогі ліцеїсти Запорізького краю! Нехай ваше життя буде щасливим, нехай доля до вас буде прихильною. Здоров’я вам, упевненості та здійснення мрій. Пам’ятайте: ви – майбутнє України!

Єрмоленко Н.В.,
методист
ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ»