Свято для випускників у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей»

30 червня 2015 року у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбулося свято для випускників.

Було все: падіння і злети, невдачі й успіхи, сум і радість, захоплювало дух від перших перемог, від першого кохання. Позаду захист дипломних робіт, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, друзі, запрошені гості прийшли на свято, щоб провести випускників у доросле життя, інколи тернисте, але таке прекрасне.

Зі щирими та теплими напутніми словами звернувся до випускників директор ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» Дудукалов Сергій Вікторович, який побажав юнакам та дівчатам щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та побажань, злагоди й добробуту у сім’ях.

І радість, і сум звучав у голосі заступника директора з навчально-виробничої роботи Димитрової Тетяни Євгенівни, яка побажала випускникам залишатися такими ж молодими, гарними, романтичними, з іскрами довіри до життя, ніколи не втрачати надії навіть у хвилини відчаю чи розлуки, пам’ятати, що їх завжди зігріватиме і оберігатиме від усіх життєвих негараздів світло вчительської та батьківської любові. Крім цього, висловила сподівання, що кожен з випускників стане справжнім професіоналом своєї справи, що ліцей буде пишатися своїми колишніми учнями.

Не менш хвилюючим це свято було і для майстрів виробничого навчання, які разом зі своїми учнями переживали всі їхні невдачі, раділи їхнім успіхам і здобуткам, вклали серце і душу, щоб з них виросли справжні люди, поділились досвідом та вміннями, щоб їхні випускники стали справжніми майстрами своєї справи.

Від імені майстрів виробничого навчання, випускників привітала Катерина Сергіївна Русанова, побажала знайти правильну стежину у своєму житті і не сходити з неї, не втрачати віри в себе та пам’ятати своїх батьків і викладачів, які завжди будуть тим вогником, що світитиме незгасимо все життя і не дасть заблудитися на життєвих просторах.

Випускники також висловили слова подяки всім, хто взяв на себе велику відповідальність у їх навчанні та вихованні, тим, хто, незважаючи на труднощі, завжди був поряд, допомагав, підтримував, ділиСвято для випускників у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей»вся теплом і турботою.

Кульмінацією свята стало вручення директором дипломів про закінчення ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» та почесних грамот за успіхи у навчанні, за активність у громадській діяльності та за спортивні досягнення.

Свої музичні привітання подарували всім присутнім у залі Мельник Юлія, Плеханова Валентина, Антіпова Анна та художній керівник Федір Іванович Онищенко.

Батьки випускника Єлагіна Костянтина напутнім словом благословили дітей у доросле самостійне життя.

Випускники ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» вирушили в довгу та щасливу дорогу по життєвому шляху, тож , побажаємо їм, щоб на ньому, як вишитий рушник, стелились віра, надія, любов, радість, натхнення, успіхи у професійному та особистому житті.

Бевз А. М.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Бердянський МПЛ»