Спортивне життя в ДНЗ «Запорізьке ВПУ»

Виховання здорового покоління є пріоритетним завданням ДНЗ «Запорізьке ВПУ». Крім оволодіння обраною професією, учні залучені до активних занять спортом. У гуртожитку є спортивна кімната, у якій окрім тренажерів є стіл для настільного тенісу, на якому учні мають можливість досконалювати свої навички гри у «Пінг-понг».

Найпопулярніша «Гра мільйонів» – футбол не залишає байдужими навіть дівчат, які вболівають та беруть участь у тренуваннях та товариських іграх.

Волейбол та баскетбол дуже полюбляють як дівчата, так і юнаки нашого навчального закладу. Наявність обладнаної спортивної зали дає можливість посилено займатись цими видами спорту. Шашки та шахи – гра думаючих людей. В усіх цих видах спорту секції працюють протягом усього року. Проводяться як внутрішньо училищні, так і обласні змагання.

Для підтримання краси фігури і сили організована легкоатлетична кімната, яка обладнана штангою, гирями, тренажерами для атлетизму. В позаурочний час, завдяки підтримці ФК «Металург», учні мають нагоду відвідувати ігри нашої команди на «Славутич-арені». Також матчі нашої баскетбольної команди БК «Запоріжжя» в ДК «Запорізький алюмінієвий комбінат» з цікавістю дивляться як учні, так і викладачі ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Задіяні у різних гуртках (футбол, волейбол, баскетбол, шахи, шашки, атлетизм, настільний теніс) близько ста учнів навчального закладу.

Не дарма кажуть: «Спорт і труд разом йдуть».

 

Басов П. П.,
керівник фізичного виховання
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»