О спорт, о спорт! Це просто клас!
Дружіть із ним завжди!
Здоров’я, юність, силу дасть
І творчої снаги!

29 листопада 2018 року в спортивному залі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» проводилися зональні змагання з волейболу серед юнаків ЗП(ПТ)О області та м. Мелітополя. На початку турніру до гравців та вболівальників зі словами привітання звернувся заступник директора з ВР Єременко Вячеслав Миколайович, який побажав усім чесної гри та перемоги.

У змаганнях брали участь чотири команди, які змагалися в силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Турнір проводився коловою системою. Попри гарну фізичну підготовку юнаків, завжди перемагають найсильніші. З ентузіазмом та азартом підтримували гравців учні нашого центру з балконів спортивної зали.

За результатами змагань збірна команда ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО» посіла почесне І місце, не програвши жодної гри.

ІІ місце в запеклій боротьбі виборола команда ДНЗ «Великобілозерський ПАЛ», ІІІ призове місце зайняла команда ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ», ІV місце зайняла команда ДНЗ «Мелітопольське ВПУ».

Після підбивання підсумків команди-призери були нагороджені грамотами та солодкими пирогами.

Підготував команду переможців тренер спортивної секції по волейболу – Рибін Олександр Олексійович.

Усі, хто обрав спорт вже є переможцями, незважаючи на зайняте місце! Нехай завжди перемагає дружба!

P.S. 06 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Запорізькій ЦПТОВТ» відбудуться обласні фінальні змагання з волейболу серед юнаків, за першість області серед учнів ЗП(ПТ)О Запорізької області. Збірна команда центру готується до цих змагань, і ми всі, сподіваємось на їх перемогу!