Спартакіада працівників ПТНЗ Запорізької області

Новий рік працівники професійно-технічних навчальних закладів розпочали спортивними змаганнями, які проходять щороку на зимових канікулах. З 05 січня по 06 січня 2016 року на базі ДНЗ «Запорізький будівельний центр ПТО» відбулися змагання з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу.

На відкритті спортивного заходу були присутні почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Озерова Т.Я., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Прийменко Г.В., директор Науково-методичного центру ПТО у Запорізькій області Паржницький О.В., директори професійно-технічних навчальних закладів.

Для участі в змаганнях приїхали збірні команди навчальних закладів міст Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Василівки, Веселого, Вільнянська, Дніпрорудного. Близько 200 спортсменів різного віку боролися за право називатися кращими спортсменами ПТНЗ 2016 року.

7 команд змагалися за звання кращої волейбольної команди. В запеклій боротьбі 1 місце виборола команда «Моторобудівник».

В першості ПТНЗ з шахів 1 місце виборов старший майстер ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» Балабуха Г.В.

Змагання з дартсу привернули увагу 78 учасників. Серед чоловіків 1 місце зайняв викладач фізичної культури ДНЗ «Запорізький БЦПТО» Попель О.А.

Запекла боротьба в змаганнях з настільного тенісу розтяглася на декілька годин. 1 місце виборов працівник ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО» Міхєєв В.А.

Всі учасники змагань отримали задоволення від участі в спартакіади, зустрілися з колегами та друзями. Вони відзначили необхідність таких заходів. Переможці отримали кубки та грамоти за призові місця.