Солодкі гостинці для захисників України

25 лютого 2015 року делегація від ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» відвідала Уральські казарми – воїнську частину, де знаходяться не лише солдати-строковики з Запоріжжя, а й прибулі на ротацію бійці з зони АТО з Дебальцева та  Донецького аеропорту.

Від імені колективу ДНЗ «Запорізьке ВІПУ», який очолює заслужений працівник освіти Полухін Володимир Федорович, майстри виробничого навчання Джамалова Олена Василівна, Ніколаєва Олена Анатоліївна та Живиця Михайло Аркадійович разом з ученицями першого курсу Орел Ляною, Івженко Ольгою та ученицею другого курсу Безкровною Марією привезли на гостинці 13 великих пирогів з повидлом загальною масою до 100 кг, які напередодні виготовили власноруч у кондитерській лабораторії училища на виробничій практиці. У солдатській їдальні під час обіду дівчата пригощали усіх військових пирогами. Серед солдат-строковиків опинилися й двоє випускників ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище», один з яких, Кравченко Іван, тепер проходить військову службу в рядах Збройних Сил України та встиг уже кілька разів побувати у зоні АТО.

Заступник командира по тилу В’ячеслав Іванович зустрів делегацію з гостинцями на КПП, показав воїнську частину, клуб, їдальню та запросив учнів разом з майстрами приїхати ще раз, щоб провести для солдат концерти до свята Великодня. Учнівський й педагогічний колектив охоче підтримали цю ініціативу й радо відвідають наших героїв ще, адже особистий приклад захисників України – безцінний досвід для підростаючого покоління.