Соборність у наших душах

Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.

Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна з важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас, а одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.

21-22 січня 2016 року в ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбулися заходи, які пройшли під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» . Виховні години «Соборність України», бесіди «Україна – єдина країна», перегляд документального фільму «Собор на крові» були присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. У бібліотеці ліцею оформлено книжкову виставку «Україна – єдина країна. Моя ненька, моя Батьківщина».

Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й державного суверенітету зміцнюють нашу віру в свою спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити достойне життя кожного громадянина України. Соборність у наших душах.

Бевз А.М.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Бердянський МПЛ»