Сходинки майстерності

17 листопада.2015 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору» на тему: «Створення, редагування та форматування таблиць» в групі за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бази даних» майстра виробничого навчання Кішко Ксенії Вікторівни.

В цікавій формі було продемонстровано порядок проведення вступного інструктажу з використанням інтерактивного курсу, навчального відео, мультимедійної презентації. Багатий ілюстративний матеріал доповнювали змістовні повідомлення учнів, які підготувалися до уроку за випереджальними завданнями, запланованими заздалегідь майстром виробничого навчання.

Інтерактивний прийом стеження за реалізацією плану уроку допоміг учням систематизувати отриману інформацію та надав можливість якісно опрацювати матеріал за темою під час поточного інструктажу.

Яскравим акцентом уроку став етап рефлексії: учні із задоволенням поділилися враженнями за допомогою смайликів.Сходинки майстерності

Присутні на відкритому заході методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Тимченко Наталія Іванівна, методист ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Кулинич Олена Анатоліївна. Викладачі та майстри виробничого навчання зазначили велику підготовчу роботу майстра виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна до уроку, активність і змістовні виступи учнів.

Уроки, які проводяться майстрами та викладачами нашого училища, з кожним днем наближають учнів до майбутньої професійної діяльності. Урок виробничого навчання – це сходинка майстерності, яка дає впевненість майбутнім професіоналам у високому рівні готовності до сучасної діяльності у виробничій сфері.

Кулинич О.А.,
методист
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»