Сходинки до успіху

24-25 вересня 2015 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Професійна освіта та освіта дорослих в сучасних соціокультурних умовах: теорія, методологія, практика».

Умови участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції передбачали: перший день (заочна участь) – в Інтернет-офлайн форматі, другий день (очний) – фестиваль-конкурс «Гуманна педагогіка Запорізького регіону». Наш заклад брав участь і в заочному, і в очному турах.Сходинки до успіху

В Інтернет-олайн форматі було надіслано матеріали статті директора Осипенка С.М. «Андрогогіка – педагогічна галузь та її роль в процесі гуманізації суспільства». Стаття розміщена у збірнику на сайті ЗОІППО Запорізької області. У майстер-класі фестивалю-конкурсу «Гуманна педагогіка Запорізького регіону» брали участь 17 навчальних закладів. У номінації «Досвід роботи ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» виступив директор нашого ліцею. Сергій Миколайович представив досвід роботи з теми «Методичний супровід інноваційної діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання засобами методичного кабінету на умовах гуманної педагогіки» і отримав грамоту за ІІІ місце в конкурсі.

Так тримати! Подальших успіхів у роботі та творчої наснаги!

Суєтова С.В.,
методист
ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»