Школа заступників директорів з НВР ПТНЗ Запорізької області

26 травня 2016 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» в рамках роботи школи заступників директорів з НВР «Інноваційні процеси в діяльності ПТНЗ» виступила директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Короткова Л.І., яка поділилась досвідом роботи у напрямку запровадження моніторингових досліджень у діяльність кожної ланки навчального закладу, а голова моніторингової групи цього навчального закладу Рожкова Н.С. поділилась із слухачами інструментарієм для здійснення моніторингової діяльності та результатами роботи групи за останні роки, до уваги слухачів була представлена презентація.

В рамках школи заступників директорів з НВР директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький О.В. поділився досвідом стажування в Польщі і представив презентацію про систему освіти на всіх ланках у цій країні. У ході доповіді директор НМЦ ПТО Паржницький О.В. розповів про проведення моніторингу в рамках Туринського процесу в Україні в 2016-2017 рр: регіональний рівень.

Система освіти в Польщі (презентація)

Про запровадження сучасних інтернет-технологій в управлінській діяльності у ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» доповіла заступник директора з НВР Павленко О.О., яка розповіла про роботу по запровадженню Googl форм для моніторингу навчальних досягнень учнів, результативності роботи педпрацівників та адміністрації, психологічний супровід навчального процесу.

Від методичного центру виступили методисти Лєвіна Н.В., Нідерман Н.К. Вони наголосили про необхідність проведення мониторингів у рамках роботи над проектом «Туринський процес. Регіональний рівень». Під час обговорення  надали зразки форм, відповіли на запитання.

Тривають ІІІ етапи Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів з робітничих професій. Про результати конкурсів доповіла методист центру Тимченко Н.І.

Підсумки роботи семінару підвела заступник директора з методичної роботи центру Ципріанова С.Г.