Школа поведінки

Над сплячим містом вже розсіявся туман
І час до варти українським патрулям
Та не звикать до цього і жінкам
Нова поліція вартує тут і там!

17 грудня 2019 року у Федорівському центрі професійної освіти відбулася зустріч здобувачів освіти з представником поліції,  дільничим офіцером Гуляйпільського ВП старшим лейтенантом Євгенією Нечепорук.

Організація зустрічей з правоохоронцями є однією з форм превентивного виховання у закладі освіти, що дозволяє молоді реально і глибше зрозуміти небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Дільничий офіцер ознайомила присутніх із результатами  своєї роботи протягом 2019 року, провела лекцію з криміногенної ситуації на дільниці № 230179.

Під час заходу були обговорені питання домашнього насилля у сім’ї, поради як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку, про заборону куріння та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та на території навчального закладу.

Сподіваємось, що щира зустріч з поліціянткою стане для учнів виваженим кроком до покращення дисципліни, відвідування навчальних занять, стимулюватиме до моральних норм становлення особистості у навчальному закладі та в суспільстві.

Світлана Балак,
бібліотекар
Федорівський ЦПО