Школа молодого інженера з охорони праці

08 червня 2016 року на базі ДНЗ «Василівський професійний ліцей» відбулося засідання «Школи молодого інженера з охорони праці» на тему: «Організація системи охорони праці в ПТНЗ». У роботі школи взяли участь інженери з охорони праці, які працюють на посаді менше ніж 5 років, з 7 ПТНЗ Запорізької області.

Керівник школи методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Школа молодого інженера з охорони праці 08.06.2016Терещенко Я.Ю. ознайомила молодих інженерів із законодавчою і нормативно-правовою базою з питань організації системи охорони праці в ПТНЗ. Висвітлила питання щодо ролі інженера з охорони праці під час організації роботи з охорони праці в навчальному закладі, а також надала методичні рекомендації щодо системи планування роботи та вимог ведення необхідної документації.

Також, були надані роз’яснення щодо проведення навчання з питань охорони праці в навчальному закладі, порядок ведення всіх видів журналів, обговорювався алгоритм створення та перегляду відповідних інструкцій.

Ознайомив присутніх колег із власним досвідом та відповів на запитання щодо теми засідання інженер з охорони праці ДНЗ «Василівський професійний ліцей» Лисак Віктор Миколайович.

Спілкування відбувалось у дружній атмосфері, у формі діалогів, розгляду питань, що є проблемними.