Школа молодого інженера з охорони праці

10 березня 2016 року згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2016 рік на базі ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» відбулося засідання «Школи молодого інженера з охорони праці» на тему: «Організація та проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності». У засіданні взяли участь інженери з охорони праці, які працюють на посаді менше ніж 5 років, з 10 ПТНЗ Запорізької області.

Під час засідання розглядались проблемні питання стосовно організації та проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності у навчальних закладах.

Головною метою проведення школи молодого інженера з охорони праці є надання методичної допомоги у розв’язанні проблем, подоланні труднощів, із якими стикається інженер з охорони праці у своїй діяльності; ознайомлення його з особливостями роботи у професійно-технічному навчальному закладі.

Учасники обговорили першочергові проблеми і найбільш типові труднощі у роботі інженера з охорони праці у професійно-технічному навчальному закладі

Ознайомила присутніх колег із власним досвідом та відповідала на запитання щодо теми засідання інженер з охорони праці ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» Мамай Ольга В’ячеславівна.

Всі учасники активно ділились власними проблемами та досвідом. Засідання відбулося в дружній та привітній атмосфері.

Наприкінці засідання школи учасники висловили пропозиції щодо подальшого професійного спілкування.