Школа молодого інженера з охорони праці

28 жовтня 2015 року згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2015 рік на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» відбулося засідання «Школи молодого інженера з охорони праці» на тему: «Розроблення та перегляд інструкцій з охорони праці, введення їх в дію». У засіданні взяли участь інженери з охорони праці, які працюють на посаді менше ніж 5 років, з 12 ПТНЗ Запорізької області.

На початку засідання всіх присутніх привітала Шулепіна Ганна Юріївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» надала інформацію щодо функціонування навчального закладу у сучасних умовах.

Під час засідання розглядались проблемні питання стосовно розроблення якісних інструкцій з охорони праці. Учасники обговорили кроки розроблення, перегляду та введення в дію інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності в ПТНЗ. Ознайомив присутніх колег з власним досвідом та відповідав на запитання щодо теми засідання інженер з охорони праці ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Огаренко Станіслав Пилипович.

Всі учасники активно ділились власними проблемами та досвідом. Засідання пройшло в дружній та привітній атмосфері.