Серйозна розмова про дитячі проблеми у ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей»

У травні цього року 47 європейських країн підтримали ініціативу Ради Європи про відзначення 18 листопадаУчасть ДНЗ "Мелітопольський ПЛ" у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» Дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, тому в Україні з нагоди цієї дати проведено низку заходів.

З 16 листопада 2015 року у ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» проходили заходи профілактичного характеру в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», а саме: семінарське заняття «Попередження злочинних агресивних проявів та профілактика правового захисту від насильницьких форм поведінки» (психолог Додонов А.Ю.), бесіди «Насильство в сім’ї» (соціальний педагог Москаленко Л.М.), «Торгівля людьми: реальність сьогодення» (бібліотекар Шепель Л.В.).

23 листопада учні груп першого курсу прослухали лекторій «Сексуальне Участь ДНЗ "Мелітопольський ПЛ" у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»насильство. Попередити і вберегти», підготовлений і проведений заступником директора з виховної роботи Кудар І.В. Питання, підняті дорослими, актуальні для юнацтва, адже за статистикою ЮНІСЕФ щорічно у світі фіксують 80 000 випадків сексуального насильства, з них 60% жертв – неповнолітні.

Проблема насильства є нагальною ще й тому, що про неї не завжди хочуть відверто говорити, визнавати, тим самим поширюючи її у суспільстві.

Обізнаність, стосунки довіри, формування особистості і висока моральність – запорука вирішення складної соціальної проблеми.

Заступник директора з ВР
ДНЗ “мелітопольський ПЛ”
Кудар І.В.