Семінар в рамках Проекту Твіннінг

4-5 лютого 2015 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» в рамках проекту Twinning проходив семінар за участю датського експерта Флеммінга Олесена «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя». Для роботи у семінарі були запрошені заступники директорів з навчально-виробничої роботи, методисти, старший майстер, викладачі спецдисциплін з 13-ти ПТНЗ області.

Роботу семінару розпочав директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький Олександр Вікторович з побажаннями плідної праці.

У ході роботи семінару були розглянуті питання методології навчання на основі компетентнісного підходу, стилів викладання, фаз навчального циклу, критеріїв оцінки ефективності педагогічної діяльності.

Для виконання практичної частини були сформовані групи, які розробляли функціональну карту ринку праці, функціональні модулі, профілі компетентності для робітничих професій «токар», «декоратор вітрин», «штукатур», «електромонтер» тощо.

Підведення підсумків роботи від Департаменту освіти і науки облдержадміністрації провела начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та інноваційної діяльності Прийменко Галина Володимірівна. Вона зазначила що проведення семінару дуже своєчасне та націлила педпрацівників на подальшу роботу.