Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

14 березня 2018 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області пройшов семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Організація соціально-правового захисту учнівської молоді. Соціальна профілактика конфліктних та пост конфліктних ситуацій».

Відкрив семінар-практикум директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький Олександр Вікторович та побажав плідної роботи.

Про забезпечення соціальної підтримки та доступу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до якісної професійної освіти та навчання у навчальних закладах доповіла Прийменко Галина Володимирівна, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Питання реалізації міжнародного проекту «Підвищення обізнаності дітей та молоді Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області висвітлили Шостак Антоніна Петрівна, голова правління громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» та її заступник Заїкіна Наталія Валентинівна, керівник проекту.

Храпський Ярослав Дмитрович, виконуючий обов’язки директора комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради розповів присутнім про реалізацію молодіжної політики та розвиток молодіжної інфраструктури у Запорізькій області запропонував різноманітні проекти для співпраці.

Зі станом, організацією та профілактикою негативних проявів та девіантної поведінки у молодіжному середовищі ознайомили педагогів Ульяненко Костянтин Володимирович, інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Запорізькій області та Сур Олександр Іванович, старший інспектор молодіжної превенції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

Побельона Інна Василівна, заступник начальника Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради та Якімчук Олена Костянтинівна, заступник начальника Служби, начальник відділу з питань сімейних форм влаштування дітей Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради ознайомили з законодавством України щодо запобігання та протидії домашньому насильству і забезпеченню законних прав та соціального захисту учнів навчальних закладів що проживають у прийомних сім’ях.

Про організацію та забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Запорізькій області доповіли Заєзжай Тетяна Станіславівна, заступник начальника служби, начальник відділу опіки, піклування та усиновлення Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації та Романіченко Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу профілактичної роботи та оздоровлення Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації.

Листопад Ольга Іванівна, начальник відділу комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Запорізької міської ради наголосила на важливості забезпечення фінансового та соціального захисту учнів пільгових категорій закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Підвела підсумки семінару-практикуму заступників директорів з виховної роботи методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.