Семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи, методистів в ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»

21 травня 2015 року на базі ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» проведений семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи, методистів на тему «Модернізація методичної роботи в умовах інформатизації професійно-технічного навчального закладу».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Осипенко Сергій Миколайович. Натхнення, святкового настрою додали учасникам семінару виступи учнів цього ліцею.

Захоплююче, цікаво розповів Сергій Миколайович, використовуючи презентацію, про вагомі досягнення навчального закладу в організації практичного навчання та експериментальній роботі, формуванні позитивного іміджу професійно-технічної освіти. А методист ліцею Суєтова С.В. акцентувала увагу на модернізації методичної роботи в умовах інформатизації.

Змістовно, насичено пройшов бінарний урок «Приготування прісного тіста та виробів з нього», «Виконання розрахунків у МS Excel». на якому було продемонстровано системну, творчу роботу викладача Кононенко А.А, майстрів виробничого навчання Безуглої Т.С. і Ковальчук А.В. та учнів, реалізацію міжпредметних зв’язків, забезпечення практичної спрямованості навчального матеріалу, поєднання фронтальних форм роботи з індивідуальними тощо. Важливо, аби учні на уроках не просто запам’ятовували навчальний матеріал, а досліджували, творили, вирішували проблемні питання.

Неабиякий інтерес викликала демонстрація проектів викладачів і майстрів виробничого навчання: «Електрогазозварник – більше ніж професія» Литвиної Л.Ю., Нікітіної Є.Л.; «Побутові електроприлади» Торохтій О.С., Головко О.С.; «Красивий торт» Кононенко А.А., Безуглої Т.С.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Нідерман Н.К. зосередила увагу на особливостях планування методичної роботи на наступний навчальний рік, наголосила на важливості запровадження інформаційно-комунікаційних, сучасних виробничих технологій, інноваційних підходів до навчання як складових підвищення якості професійної освіти.

Учасники семінару побажали педагогічному колективу ліцею наснаги, злагоди, благополуччя, творчих успіхів у підготовці висококваліфікованих робітників.