Семінар-практикум викладачів хімії, біології та екології ПТНЗ області

18 грудня 2014 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» відбувся обласний семінар-практикум викладачів хімії, біології та екології за темою «Використання засобів електронного навчання для педагогічного дизайну уроку».

У рамках програми семінару викладач хімії Землякова Л.Є. та викладач біології та екології Личката Ю.В. провели позакласний захід в форматі малої науково-практичної конференції учнівської молоді за темою «Екологічні проблеми виробничих професій».

Учасники семінару побачили елементи наукової конференції, такі як пленарне засідання, доповіді, обговорення доповідей, резолюцію, яка мала форму групової підсумкової роботи учнів з використанням мультимедійної дошки. Також був виданий збірник тез, доповідей.

Під час семінару викладачем ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» Попелем О.А. проведено майстер-клас з використання засобів електронного комп’ютерного тестування, а інші викладачі семінару в комп’ютерному класі взяли участь в апробації програми MyTestX для викладання хімії, біології та екології.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Лєвіна Н.В. ознайомила присутніх з новими можливостями використання програмного забезпечення для електронного навчання учнів, з напрямками підготовки статей для публікування в ВГ «Основа».

Наприкінці заходу методистом НМЦ ПТО у Запорізькій області вперше було видано сертифікати активних учасників семінару таким викладачам училища: Земляковій Л.Є., Личкатій Ю.В. та Попель О.А.