Семінар-практикум вихователів гуртожитків ПТНЗ Запорізької області

20 жовтня 2016 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» пройшов семінар-практикум вихователів гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Організація змістовного дозвілля учнів в умовах проживання у гуртожитку професійно-технічного навчального закладу. Гурткова робота».

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

Директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Короткова Ліна Ігорівна представила презентацію «Перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах».

Камінецька Ірина Володимирівна, заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» познайомила вихователів з формами і методами організації позаурочної зайнятості учнів, роботою гуртків, клубів та секцій у навчальному закладі.

Заступник голови Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя» Заїкіна Наталія Валентинівна представила проект «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні», який буде реалізований серед учнів які проживають у гуртожитках ПТНЗ Запорізької області.

Вихователі гуртожитків переглянули презентацію «Нормативно-правове забезпечення діяльності гуртожитків ПТНЗ. Організація роботи учнівського гуртожитку», яку представила методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Грищенко Н.П.

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Смола Марія Дмитрівна познайомила присутніх з організацією та основними напрямками виховної роботи з учнями, які проживають у гуртожитку, а також представила виступ агітбригади гуртожитку.

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Смола Марія Дмитрівна та соціальний педагог Дамаєва Ірина Миколаївна познайомили присутніх з умовами проживання учнів у гуртожитку.

Наприкінці семінару керівник гуртка ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Крамаренко Ольга Олександрівна познайомила вихователів з «Народним художнім колективом» театром моди та зачіски «Стиль», який представив колекцію «Берегиня».