Семінар-практикум педпрацівників з підготовки водіїв автотранспортних засобів ПТНЗ Запорізької області

27 листопада 2014 року на базі ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» проведено обласний семінар-практикум педагогічних працівників ПТНЗ з підготовки водіїв автотранспортних засобів на тему «Організація пізнавальної діяльності учнів на уроках теоретичного навчання».
Відкрив семінар-практикум директор ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» Бібро Анатолій Васильович, який надав інформацію щодо підготовки кваліфікованих робітників у навчальному закладі.

Викладач з професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» Коршун Анатолій Михайлович провів відкритий урок на тему «Обгін» в групі ІІІ курсу з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

Доповідь-презентація з досвіду роботи на тему «Сучасні методи навчання при викладанні предмету «Будова та експлуатація автомобіля» була представлена викладачем Дем’яненко Віталієм Євгеновичем.

На семінарі була присутня викладач Телегуз Людмила Вільєвна з Відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», яка надала інформацію щодо умов вступу до вищого навчального закладу, форм навчання за рахунок державного замовлення, напрями підготовки за спеціальностями.

Методист ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» Будько Наталія Олександрівна ознайомила присутніх з роботою навчального закладу над проблемною темою «Запровадження у навчально-виробничий процес педагогіки толерантності як запоруки побудови демократичного, стабільного, заможного громадянського суспільства» в сучасних умовах.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з комплексно-методичним забезпеченням професії, а також з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна обговорила з учасниками семінару питання теоретичного та практичного турів при проведенні I (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ, які навчаються за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

Наприкінці семінару всі присутні обмінялись власним досвідом щодо підготовки робітничих кадрів з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» та інформацією з використання інноваційних технологій в процесі професійно-теоретичного навчання.