Семінар-практикум керівників гуртків та вихователів гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

18 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» пройшов семінар-практикум керівників гуртків та вихователів гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему: «Розвиток гармонійної особистості підлітка, формування його творчої активності та розвиток комунікативних здібностей».

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

З перспективами розвитку навчального закладу у сучасних соціально-економічних умовах, розвитку інноваційних технологій в будівництві та на залізничному транспорті ознайомив присутніх директор ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Єременко Вячеслав Миколайович.

Методист ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Дорохова Леся Миколаївна представила презентацію «Особливості розвитку гармонійної особистості підлітка в умовах навчання у закладі освіти», розповіла про позакласні виховні заходи, участь учнів у волонтерських та благодійних акціях.

Скиба Світлана Володимирівна та Клочко Галина Олександрівна, вихователі ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» ознайомили з презентацією «Формування творчої активності підлітка, розвиток його комунікативних здібностей», провели екскурсію гуртожитком, ознайомили присутніх із санітарно-побутовими умовами проживання учнів та організацією їх дозвілля.

Тарасова Галина Іванівна, керівник гуртка ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» провела майстер-клас та презентувала виставково-експозиційну програму учасників гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Скарбничка мистецтв».

Арт-терапевтичне заняття «Мотиваційні ігри у пісочній терапії» провела для учасників семінару-практикуму Колтунова Надія Валеріївна, керівник гуртка з психології «Пізнай себе» а керівник фото відеогуртка Квітко Оксана Степанівна ознайомила з фотовиставкою «Україна очима дітей».

Святковою концертною програмою творчих колективів ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» «З Україною в серці» закінчився семінар-практикум керівників гуртків та вихователів гуртожитків.

Обговорення семінару відбулося у форматі «Відкрита студія».

Підвела підсумки семінару-практикуму керівників гуртків методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.