Семінар-практикум бібліотекарів ПТНЗ Запорізької області

30 вересня 2014 року на базі ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Запорізької області відбулося чергове засідання обласного семінару-практикуму бібліотекарів ПТНЗ Запорізької області за темою «Використання комп’ютерних технологій в роботі бібліотеки».

Під час теоретичної частини семінару, яку провела методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Пацей Л.Г., учасники ознайомилися з можливостями використання комп’ютерних технологій в роботі бібліотек для проведення виховної роботи в училищі. Також особливу увагу було звернуто на виконання Інструкції про порядок комплектування і облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 02.12.2013 № 1686.

Депутат Мелітопольської міської ради Запорізької області Тімофєєв П.А. виступив з питанням «Використання комп’ютерних технологій в роботі публічних бібліотек міста. Досвід та перспективи», а наприкінці заходу зробив подарунок всім присутнім бібліотекарям – набір презентаційних матеріалів до 230-річчя міста Мелітополя, в якому був путівник по Мелітополю «Мелитополь – город меда и садов». Це видання поповнить фонди учнівських бібліотек наших училищ.

Бібліотекар Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва Дворна Г.Б. зробила доповідь на тему «Бібліотека в соціальних медіа», а бібліотекар ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Тихонович Г.В. провела для всіх інтерактивний бібліотечний урок «Мелітополь – наш спільний дім».
Семінар-практикум пройшов у дружній атмосфері, початку його роботи передували вітання всім бібліотекарям з їх професійним святом від маленьких читачів – учнів театрального відділення Мелітопольської школи мистецтв.