Розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

26 серпня 2016 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулось розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за підсумками розвитку галузі освіти області у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік.

– Незабаром розпочинається новий навчальний рік. Нам необхідно втілювати в життя питання реформування галузі освіти. Це головне завдання на новий навчальний рік,  – повідомив Едуард Гугнін.

У цьому році вперше створено Раду стейкхолдерів. Було сформовано державне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників. За оперативною інформацією на 11.08.2016 виконали план набору учнів на 100% ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», ДНЗ «Мелітопольський торгово-професійний ліцей», ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище». На вказану дату від вступників надійшло документів на 3,1% менше, ніж у попередньому році.

Також піднімались питання фінансування професійно-технічних навчальних закладів.

У державному бюджеті на 2017 рік планується передбачити кошти на здобуття учнями ПТНЗ загальної середньої освіти та професійно-технічної освіти за професіями загальнодержавного значення, а на здобуття професійно-технічної освіти за професіями, необхідними для регіонального ринку праці, передбачаються видатки з місцевих бюджетів, – повідомив Едуард Гугнін.