Роль освітньо-виробничого кластеру в формуванні інноваційної системи професійної освіти регіону

09 червня 2017 року директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Паржницький О.В. був присутній на круглому столи «Роль освітньо-виробничого кластеру в формуванні інноваційної системи професійної освіти регіону», який відбувся на базі ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю».

Сьогодні відбулося урочисте відкриття ДНЗ «Навчально-практичний центр інноваційних швейних технологій», в склад якого увійшли ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю», ДНЗ «Запорізький ВПУ сфери послуг» та ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей».

Учасниками були представники державних та освітніх структур, підприємств, організацій, установ різного рівня.

Мірошниченко К.Б., заступник директора Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України, начальник відділу змісту освіти і організації навчального процесу, розповіла про перспективи розвитку професійної освіти.

Ничкало Н.Г., доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, розповіла про регіональні освітні системи в державній політиці.

Радкевич В.О., директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, розповіла про наукво-методичний супровід розвитку регіональних систем професійної освіти.

Озерова Т.Я., директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, розповіла про модернізацію системи ПТО Запорізької області в умовах децентралізації.

Під час круглого столу було обговорення реального стану справ і перспектив щодо направлення зусиль соціальних партнерів на реалізацію завдань модернізації професійної освіти, забезпечення ефективної співпраці закладів освіти та підприємств-замовників кадрів.