Робити добро за покликом серця

Робити добро за покликом серця – під таким гаслом 27 грудня учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вирішили приєднатися до благодійної акції Молодіжного руху «Твой выбор».

Активісти Ради учнівського самоврядування нашого училища з мережі «ВКонтакте» дізналися про проведення низки благодійних Новорічних добрих справ представниками Мелітопольського Молодіжного руху «Твой выбор». А саме про пошук талановитої молоді, яка б змогла зробити концертну програму для вихованців КЗ «Мирненський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» до Нового року.

Наші учні – учасники колективів художньої самодіяльності училища – швидко відгукнулись та вже о 9.00 недільного ранку 27 грудня 2015 року зібрались на площі Перемоги, щоб особисто познайомитися з представниками Молодіжного руху «Твой выбор». Виявилось, що ці молоді люди провели велику роботу щодо збору новорічних подарунків для дітей, які тимчасово перебувають в Центрі; вони разом з дітлахами писали листи до Діда Мороза і саме сьогодні малеча чекає на омріяні подарунки. Активістам руху не вистачало лише артистів для створення Новорічного святкового настрою.

Учні нашого училища під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Іванової Н.А. підготували не лише концертно-ігрову програму, а й створили дітям гарний настрій. Учениці-третьокурсниці з професії «Перукар-модельєр» Гайипова Тетяна та Порванова Ніна перед початком проведення свята зробили старшим дівчатам гарні зачіски. Учениця ІІ курсу з професії «Перукар-модельєр» Суворова Тетяна та учень ІІІ курсу з професії «Верстатник широкого профілю» Липневич Віктор провели не лише концертну програму з яскравими творчими номерами, а ще з цікавими веселими конкурсами. Учениця нашого училища Порванова Ніна – кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики показала дітям свою пластику та майстерність володіння предметами – м’ячем та стрічкою; учасниці зразкового ансамблю сучасного танцю «Гилея-dance» Кругова Юлія та Захарова Еліна продемонстрували яскраві хореографічні номери, а дівчата з вокального дуету «Крайсті» виконали для дітлахів веселі пісні. Вихованці Центру щиро аплодували артистам та залюбки брали участь у всіх іграх, та раділи подарункам.

Завершилось свято традиційним виходом Діда Мороза, роль якого майстерно виконав представник Молодіжного руху «Твой выбор». Дід Мороз не лише водив хороводи навколо ялинки, слухав віршики та пісні, які підготували діти, але й наприкінці виконав саме ті побажання дітлахів, які вони загадали в своїх листах до справжнього Діда Мороза.

Ми щиро дякуємо представникам Молодіжного руху «Твой выбор» за надану можливість приєднатися до такої гарної доброї справи. Наші учні домовилися з активістами руху на майбутню співпрацю.

Однорог Т.В.,
викладач інформатики
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»