Робота журі обласного конкурсу на кращий сценарій позакласного заходу «Вірю в майбутнє твоє, Україно»

27 травня 2016 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбулась робота журі обласного конкурсу на кращий сценарій позакласного заходу «Вірю в майбутнє твоє, Україно» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів.

На розгляд журі були представлені конкурсні роботи з тридцяти трьох навчальних закладів у трьох номінаціях:
– сценарій проведення позакласного заходу на тему: «Ми – українці»;
– сценарій проведення позакласного заходу на тему: «Права людини і права дитини»;
– сценарій проведення свята Першовересня або випускного вечора у навчальному закладі.

У ході перегляду й активного обговорення конкурсних матеріалів журі визначило роботи-переможці. Це сценарії, які відзначаються актуальністю ідеї, змістовністю й оригінальністю, використанням нестандартних підходів до розробки сценарію виховного заходу, мовною культурою, створенням сприятливих умов для активної творчості учнів.

Особливо хочеться звернути увагу на те, що у цьому році в рамках проведення конкурсу на сайті НМЦ ПТО у Запорізькій області вперше було організовано онлайн голосування. Кожен бажаючий мав можливість зайти на відповідну сторінку і віддати свій голос за кращу, на його погляд, роботу. Онлайн голосування викликало неабияку зацікавленість з боку громадськості. За час його проведення 2028 відвідувачів сайту висловили свою думку, проголосувавши за ту чи іншу конкурсну роботу.

За результатами онлайн голосування найбільшу кількість голосів отримали роботи ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», ДНЗ «Запорізький професійний ліцей водного транспорту», ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище», ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей», ДВНЗ «Запорізький електротехнічний коледж» ЗНТУ.

Сподіваємось, що розміщені для перегляду сценарії, стануть у нагоді педагогічним працівникам під час організації проведення позакласних виховних заходів.

Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу і бажаємо подальших творчих успіхів!