Регіональна конференція «Особливості виховної роботи з попередження торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах»

16 – 17 квітня 2015 року у м. Дніпропетровськ відбулася конференція на тему «Особливості виховної роботи з попередження торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах», на якій було презентовано програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та розроблений до неї комплекс методичних посібників.

Програма підготовлена в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджувався Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Дана програма розрахована на вчителів, соціальних педагогів, психологів, інших фахівців соціальної сфери, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також на всіх, хто не байдужий до проблем дітей в Україні.

Від професійно-технічної освіти Запорізької області на конференції була присутня методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Шкроботько Олена Олександрівна.

Також на конференції педагогічні працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, міських методичних кабінетів, загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів з Донецької та Луганської областей розповіли присутнім про досвід роботи з впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у своїх навчальних закладах.

17 квітня учасники конференції мали змогу відвідати різноманітні майстер – класи: «Особливості превентивної та соціально-педагогічної роботи з дітьми вимушених переселенців», «Попередження насильства над дітьми в сім’ї», «Професійне самовизначення старшокласників, як умова досягнення благополуччя», «Соціально-фінансова освіта підлітків: формування відповідальної та активної особистості», «Форми та методи роботи з дітьми з питань попередження торгівлі людьми», «Робота з батьками з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми» та інші.