Разом ми сила

06 грудня весь український народ відзначав День Збройних Сил України. Ми стали свідками того, Разом ми силаяк протягом останніх двох років зміцнювалась наша армія. Саме в ці дні вирішується доля країни, і кожен громадянин може зробити свій особистий внесок у боротьбу за мир на нашій землі, а найпростіший – підтримати українську армію.

На засіданні учнівського самоврядування лідери груп запропонували провести акцію «Подарунок для солдата». Були різні пропозиції, але всім запала до душі – підготувати благодійний концерт до Дня Збройних Сил України.

04 грудня 2015 року в ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» відчувалась святкова атмосфера, трошки бентежна… Всі учасники благодійного концерту намагались скрити хвилювання, адже розуміли, що сьогодні вони повинні по-особливому заспівати, прочитати поезію для кожного захисника – вчорашнього випускника навчального закладу, викладача, а може сусіда чи родича, які, не шкодуючи власного життя, боронять свої сім׳ї, рідні села та міста, які гідно несуть бойову службу в Збройних Силах України.

Волонтер, волонтерська група – такі прості слова, але скільки криється за ними доброти, відваги, відчайдушності. У переддень Дня волонтера не можна було не сказати добрих слів про цих людей, які не шкодуючи власного часу, відкидаючи свої проблеми на другий план, діляться своїм душевним теплом та турботою. Учні протягом року приймали участь у акціях «Подарунок для солдата», «Великодній кошик», «Подаруй прапор солдату», «Ліки замість квітів» і завжди відчувалась, що вони своїми маленькими внесками роблять добру справу для тих людей, які воюють за їх сьогоднішній мирний день, за їх вибір – жити без війни. Серед учнів навчального закладу є тиха, скромна дівчина Овчаренко Світлана, яка прибула до нас на навчання із зони АТО, із міста Торез Донецької області. Протягом літа разом з волонтерською групою неодноразово бувала у прифронтовій зоні, допомагала мирному населенню продуктовими наборами, одягом.

Разом ми силаНа благодійному концерті ми згадали про земляків, які з честю виконали головний обов’язок, які загинули за наше майбутнє.

Головною метою благодійного концерту було зібрання коштів для виготовлення святкових подарунків до Святого Миколая для солдат української армії. Всього було зібрано 2894 гривні. Це невелика сума, але вона щира і ми дуже віримо, що кошти зібрані сьогодні – це буде наша учнівська допомога до довгоочікуваної перемоги.

Пісні, теплі слова, які пролунали під час концерту, наповнять серця надією і вірою в мирне щасливе майбутнє.

Кардинал О.О.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «БЦПТО»